Wyprzedaż! Naruto SHIPPUDEN Ultimate Ninja Storm Generations ps3 playstation 3 +

Naruto SHIPPUDEN Ultimate Ninja Storm Generations ps3 playstation 3

40,00 zł

Używane

1 Przedmiot

Dostepne

Naruto SHIPPUDEN Ultimate Ninja Storm Generations -bijatyki, Osadzone w uniwersum popularnej serii animowanej Naruto. , rozgrywka opiera się na dwóch głównych trybach. Bijatyki oraz tryb fabularny.

Więcej szczegółów

- +

Zamów teraz , wysyłka dzisiaj za
Szybka dostawa u ciebie kolejnego dnia

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Bijatyki, w której wcielamy się w najpopularniejsze postaci stworzone przez Masashi’ego Kishimoto.. Każdy ninja posiada odmienny styl walki oraz własną gamę ataków specjalnych. Najsilniejsze z nich mogą spowodować ogromne obrażenia u wroga lub przeobrazić naszą postać

tryb fabularny, w którym przyjdzie nam wziąć udział w najsłynniejszych walkach znanych z kart mangi. Kampania została podzielona na historie postaci – proste komiksy, narrację oraz animacje. Sama rozgrywka sprowadza się więc tylko i wyłącznie do potyczek między postaciami. Historia opowiedziana w Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations obejmuje wydarzenia aż do spotkania Pięciu Kage. Twórcy Ultimate Ninja Storm Generations nie zmienili za bardzo systemu walki, ale wprowadzili do niego parę pomniejszych nowinek. gra niemalże idealnie odwzorowuje specyficzny styl anime ceniony przez miliony fanów na całym świecie.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Compare